Coaching dla Osób z boreliozą

Poznałeś gorzki smak życia z boreliozą?

Masz w sobie wiarę, że może być lepiej i wolę, by poprawić jakość swojego życia mimo zdrowotnego ograniczenia?

A może nadzieja już dawno Cię opuściła,  nie poznajesz siebie i swojego życia. Przestałeś wierzyć, że możesz coś zmienić?

Jesteś gotowy mimo trudu, którego doświadczasz, zaryzykować, by sprawdzić, co możesz dla siebie zrobić?

Zdrowi z boreliozą

coaching-zdrowia-Klub-zaklinaczy-boreliozy-Anna-Meller4

 

Korzyści z sesji dla Zaklinaczy Boreliozy: 

Lepsze życie „pomimo” boreliozy.

praktyczna wiedza o tym, jak pomagać sobie w trudnych chwilach,

praktyczna wiedza o tym, jak stopniowo osłabiać destrukcyjne przekonania o boreliozie,

redukcja lęków i większe poczucie bezpieczeństwa w obliczu własnej choroby,

większa świadomość i większe poczucie kontroli nad tym, co dzieje się w ciele,

lepsza kondycja psychiczna, która przekłada się na wyższy poziom energii życiowej,

większe zaufanie do siebie w chorobie,

większa świadomość własnych ograniczeń i umiejętność zarządzania nimi w procesie chorobowym.

 

"Sesje z Panią Ania polecam każdemu kto chce dbać o swój dobrostan psychiczny, jak również chce się rozwijać i lepiej funkcjonować. Szczególnie polecam Panią Anię osobom dotkniętym chorobą przewlekłą jaką jest borelioza. Pani Ania jest bardzo pomocnym i empatycznym coachem, w ciągu kilku sesji pomogła mi uporać się z głębokim lękiem dotyczącym nawrotu choroby."
Patrycja Wielgosz
Klientka

Coaching dla Zaklinaczy Boreliozy
- z elementami coachingu motywacyjnego i zdrowia

✓ Masz poczucie, że borelioza kawałek po kawałku zachłannie pozbawia Cię Twojego życia, dając w zamian poczucie zagubienia, niepewności i brak nadziei na lepsze jutro?

Lekarze wyspecjalizowani w leczeniu naszych ciał nie uczą nas, że istnieje coś takiego, jak energia psychiczna i ona również ma potężny wpływ na proces regeneracji organizmu.

✓ Leczenie nawracającej boreliozy nie przynosi takich efektów, na jakie liczyłeś, a choroba zabiera wszelką radość życia? 

Nie pokazuje się nam chorym, jak wielkie sami mamy możliwości, by wspomóc proces zdrowienia, co potwierdza coraz więcej wyników badań i projektów naukowych i to takich, które trwały kilkadziesiąt lat i angażowały naukowców z górnej półki, którzy dostawali za swoje prace Nobla. A tymczasem na poziomie psychiki można również poprawić swój stan i sobie pomóc. Mówię to z perspektywy osoby, której lekarze nie dawali w pewnym momencie nadziei na normalne życie. Nie była to prawda. 

✓ Boisz się tego, co przyniesie jutro i nie pamiętasz już, co to marzenia i beztroski śmiech? Masz wrażenie, że pogrążasz się w sytuacji bez wyjścia? 

Na bazie swoich doświadczeń wiem, jak dużo sam możesz dla siebie zrobić. Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, jesteś gotowy, by wziąć odpowiedzialność za swoje życie z boreliozą i zrozumieć, jak poprzez swoją postawę i przekonania nieświadomie zapraszasz boreliozę do wielkiej uczty Twoim kosztem, zapraszam Cię na sesje coachingowe ze sztuką zaklinania boreliozy.

O tym, jak na bazie moich doświadczeń powstał Kodeks Zaklinacza Boreliozy możesz przeczytać tutaj. >>

"Mam za sobą kilka spotkań z panią Ania. Pani Ania pojawiła się w moim życiu w bardzo trudnym dla mnie momencie. Przyznaje że te kilka spotkań dało mi więcej siły i zrozumienia co się ze mną dzieje niż wcześniejsza psychoterapia. Dlatego tak bardzo ważne jest byśmy trafili do odpowiednich osób. Z całego serca polecam panią Anię Meller i jestem jej ogromnie wdzięczna za wszystko."
Małgorzata Czerwińska
Klientka z grupy ABC Borelioza

 

Chcesz sobie pomóc Zaklinaczu Boreliozy?

Gdy po ponad 20 latach dostałam w końcu diagnozę „neuroborelioza”, nie dawano mi wielkich szans na powrót do zdrowia i normalnego życia. Mimo to, nie uwierzyłam, że nie ma dla mnie ratunku i zaczęłam go szukać.

Sama przeszłam drogę uruchamiania swojego procesu zdrowienia, gromadząc przez lata wiedzę, czyli „know-how” Zaklinacza Boreliozy. Pomogło mi w tym wykształcenie z zakresu psyche. 

Nie zamierzam Cię czarować, że to łatwa droga. Ale skoro ja ją przeszłam i od kilku lekarzy w życiu usłyszałam, że jestem Cudem Medycznym, to oznacza, że jest to możliwe. Dużo zależy od Ciebie i Twojej odwagi konfrontowania się z trudnymi odkryciami na swój temat.

Wiem, jak dużo sam możesz dla siebie zrobić. Chcesz odważyć się i ruszyć po krętej drodze do lepszej jakości życia pomimo ograniczeń, z jakimi zmagasz się w swojej chorobie? 

Więcej o mojej historii możesz przeczytać tutaj. >>

coaching-zdrowia-Klub-zaklinaczy-boreliozy-Anna-Meller1

Szczegóły organizacyjne

 

Coaching indywidualny

 

Sesje stacjonarne – w zaciszu gabinetu (lokalizacje: Lędziny, inne miasta na Śląsku) lub on-line (za pomocą aplikacji Teams lub Skype).

Coaching indywidualny dla Zaklinaczy Boreliozy różni się od zwykłego coachingu tym, że oprócz zwykłej sesji coachingowej, wyposażam Cię w różne techniki, które mają za zadanie podnieść poziom Twojej energii życiowej, co w dłuższej perspektywie przekłada się na lepsze radzenie sobie z chorobą, a nawet większą odporność. 

Sesje trwają 90min

 

Warsztaty

 

Program warsztatów ma za zadanie doprowadzić Cię do stanu lepszego samopoczucia przez rozbrojenie ograniczających przekonań i myśli, co pomoże Ci lepiej żyć z boreliozą.

Pierwsze części warsztatów czekają gotowe na spotkanie z Wami. Natomiast formuła całego cyklu warsztatów nie jest jeszcze do końca zdefiniowana.
Kolejne etapy zamierzam konsultować z Wami. Chcę, żeby były o tym, co Wam w duszy gra i czego potrzebujecie, by lepiej sobie radzić w życiu. 
✓ Pod Wasze potrzeby chcę dopasować również
formę warsztatów. Wolicie dłuższy cykl trzygodzinnych warsztatów czy krótszy cykl całodniowych warsztatów?

Niebawem spodziewajcie się pytań! 

.

A może warsztaty?

„Sztuka Zaklinania Boreliozy” 
– czyli jak uruchomić podstawowe procesy zdrowienia?

Masz gotowość by lepiej siebie poznać i odkryć własne mechanizmy zaklinania boreliozy po to, by odzyskać większą kontrolę nad swoim życiem, w którym jest obecna borelioza? 

więcej >>

„Z piekła do raju niczym w Boskiej Komedii” 
– podróż przez progi świadomości

Chcesz zrozumieć, na czym polegają różnice w poszczególnych poziomach świadomości i jak Twój próg, czyli dominujący u Ciebie emocjonalny wzorzec wpływa na Twoje życie?

więcej >>

„Rozwiń skrzydła po rozstaniu”
– warsztaty dla Kobiet po rozstaniu

Jeśli w takim trudnym momencie po rozstaniu? Jeśli tak, to właśnie do Ciebie kieruję warsztaty „Rozwiń skrzydła po rozstaniu” dające wsparcie i motywację do podjęcia kolejnych kroków po rozstaniu.

więcej >>

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

Karma dla botów, bo boty lubią jeść:

COACHING ZDROWIA: coaching zdrowotny, coaching zdrowia co to, coaching zdrowia i żywienia, coaching zdrowia coaching ciała, coaching, coach life, coach motywacyjny, znany coach, coaching dla kobiet, autocoaching, coach zyciowy, coach personalny, coach kryzysowy, personal coach, coach psycholog, coaching osobisty, coaching indywidualny, coaching transformacyjny, lifecoaching;
GDZIE: coaching online, coaching Katowice, coaching Tychy, coaching Mysłowice, coaching Sosnowiec, coaching Dąbrowa Górnicza, coaching Śląsk, coaching Oświęcim (15km od Oświęcimia), coaching on-line; terapia online, terapia Katowice, terapia Tychy, terapia Mysłowice, terapia Sosnowiec, terapia Dąbrowa Górnicza, terapia Śląsk; terapia Oświęcim (15km od Oświęcimia), terapia on-line;
KLUB ZAKLINACZY BORELIOZY: borelioza, neuroborelioza, Zaklinacz boreliozy, Zaklinacze boreliozy, Klub Zaklinaczy boleriozy, Zaklinacze boleriozy, terapia boreliozy, borelioza, leczenie boreliozy, borelioza, leczenie boreliozy metodą ilads, centrum terapii boreliozy;