Coaching - sesje indywidualne

Potrzebujesz zacząć działać? Coś zmienić? Coś lepiej rozumieć? Zapraszam na sesję.

Rozgrzejemy Twoją motywację. Jeśli trzeba, ukoimy Twoje lęki, obudzimy poczucie zaufania do siebie, żebyś skuteczniej realizował swoje cele.

Mamy do dyspozycji cały arsenał wiedzy, narzędzi, technik i doświadczenia. Dostaniesz pełne empatii zrozumienie, zastrzyk konkretnej wiedzy i energii do ruszenia po swoje!

Life Coaching

life-coaching-mentoring-Anna-Meller1

 

Coaching – korzyści z sesji stacjonarnych i on-line: 

większa sprawczość wynikająca z dążenia do wytyczonych celów,

większa świadomość własnych ograniczeń i umiejętność zarządzania nimi,

lepsza umiejętność korzystania z własnego potencjału, by konsekwentniej realizować cele,

lepsze umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,

większa motywacja i pewność siebie w sięganiu w życiu po więcej,

lepsze relacje dzięki większej umiejętności komunikowania się ze sobą i innymi,

większe zaufanie do siebie, które redukuje poziom stresu i zwiększa satysfakcję na co dzień.

"Wg mnie Ania jest nie tylko ciepłym, empatycznym i pomocnym człowiekiem, ale też przykładem osoby spójnie kroczącej swoją drogą, na której wyróżnia się wybitną wiedzą, intuicją i doświadczeniem. Ania jest przykładem do naśladowania…"
Łukasz Banach
coach i psycholog kliniczny (Msc Clinical Psychology & Mental Health), Swansea University

Wahasz się, czy coaching jest dla Ciebie?

✓ Kojarzysz coaching z maszynką sukcesu i coachami z uśmiechem od ucha do ucha?

Na naszej sesji nigdy nie usłyszysz „myśl pozytywnie”. Usłyszysz za to „słuchaj siebie” i „ufaj sobie”. Uśmiech często pojawia się na sesji, ale najważniejsze jest to, żebyś czuł się bezpieczny i rozumiany. Pracujemy nad zmianą na lepsze. Sukcesy to efekty uboczne.

✓ Coaching kojarzy Ci się z filozofią przodowników pracy?

Efektywność, produktywność, skuteczność – to rzeczywiście brzmi jak przodownictwo pracy. Jeśli chcesz pracować nad tymi tematami, tak będzie. Nie zawsze to jest celem.

Na sesji odkrywamy Twój potencjał i wszystko, co go blokuje bez względu na to, na jakich przełęczach życia utknąłeś (trudności z sobą, z bliskimi, w pracy) i jakie szczyty zamierzasz zdobyć! Tu chodzi o Twoje szczęście, a niekoniecznie o Twoją większą efektywność!

"Ania Meller jest niesamowitą kobietą. Ze spotkań wychodzę bogatsza duchowo. Jakby spotkania z Anią poszerzały moją percepcję świata, życia i siebie. Jakby coś nowego się otwierało. Jakby doświadczenie spotkania poszerzało mój światopogląd… Nie chodzi mi o jakieś wielkie oświecenie czy napompowane doświadczenia! Chodzi o poczucie, jakby moja dusza spotkała się z drugą duszą i Ania na spotkaniach nakarmiła ją energią oraz trochę innym spojrzeniem na świat."
Halina Klachacz
Klientka

 

Czego doświadczysz na naszych sesjach? 

Najpierw być może będzie to mała zmiana na lepsze, by przypomnieć Ci, jak to jest ufać sobie. Gdy poczujesz jej smak, jestem pewna, że z ciekawością i zapałem uruchomisz proces większych zmian w Twoim życiu.

Takiego efektu sesji coachingowych zatrzymać się po prostu nie da. To tak jak wiatr złapany w żagiel. Z sesji na sesję czujesz, jak rozpędzasz się, by dotrzeć tam, gdzie kiedyś docierały tylko Twoje nieśmiałe marzenia.

life-coaching-online-Anna-Meller5
Potrzebujesz na miękko czy na twardo?

 

Na miękko? 

W swoich sesjach korzystam z wiedzy, którą zgromadziłam przez lata jako coach, trener, instruktor choreoterapii z tytułem „Instruktor Improwizacji tańca i symboliki ciała”, absolwent studium psychoterapii Gestalt, licznych kursów i szkoleń w różnych nurtach psychologicznych i studiów z zakresu psychologii zmiany na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Na twardo? 

Gdy proces wymaga skorzystania z twardych kompetencji, możesz skorzystać z mojej wiedzy eksperckiej dot. strategii budowania silnych marek i komunikacji rynkowej (marketingu i Public Relations) oraz zarządzania projektami, opartej na wykształceniu ekonomicznym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w biznesie, dziennikarstwie oraz kompetencjach potwierdzonych certyfikatem ukończenia szkoły Ernst &Young z zarządzania projektami wg teorii ograniczeń i stypendium z przemówień publicznych w Szwecji u znanej międzynarodowej mówczyni. To kompetencje, które są pomocne m.in. budowaniu marki osobistej.

Organizacja sesji

Sesje stacjonarne – w zaciszu gabinetu (lokalizacje: Lędziny, Dąbrowa Górnicza, Katowice) lub on-line (za pomocą aplikacji Teams lub Skype).

Sesje trwają 90min

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

A może warsztaty?

„Sztuka Zaklinania Boreliozy” 
– czyli jak uruchomić podstawowe procesy zdrowienia?

Masz gotowość by lepiej siebie poznać i odkryć własne mechanizmy zaklinania boreliozy po to, by odzyskać większą kontrolę nad swoim życiem, w którym jest obecna borelioza? 

więcej >>

 

„Z piekła do raju niczym w Boskiej Komedii” 
– podróż przez progi świadomości

Chcesz zrozumieć, na czym polegają różnice w poszczególnych poziomach świadomości i jak Twój próg, czyli dominujący u Ciebie emocjonalny wzorzec wpływa na Twoje życie?

więcej >>

Warsztaty: „Szlak Poszukiwacza Możliwości”
– na bazie teorii ograniczeń

Chcesz dowiedzieć się, co możesz całkiem prosto zmienić w swoim myśleniu i podejściu do trudnych wydarzeń, żeby lepiej i w bardziej konstruktywny sposób sobie z nimi radzić? Zapraszam na szlak Poszukiwacza Możliwości.

więcej >>

.

Karma dla botów, bo googlowe boty lubią jeść:

GDZIE: coaching online, coaching Katowice, coaching Tychy, coaching Mysłowice, coaching Sosnowiec, coaching Dąbrowa Górnicza, coaching Śląsk, coaching Oświęcim (15km od Oświęcimia), coaching on-line; terapia online, terapia Katowice, terapia Tychy, terapia Mysłowice, terapia Sosnowiec, terapia Dąbrowa Górnicza, terapia Śląsk; terapia Oświęcim (15km od Oświęcimia), terapia on-line;
LIFE COACHING: coaching, coach life, coach motywacyjny, znany coach, coaching dla kobiet, autocoaching, coach zyciowy, soulcoaching, coaching biznesowy, coaching trener, dobry coaching, trener coachingu, pozytywny coaching, coach personalny, coach kryzysowy, personal coach, coach psycholog, coaching osobisty, coaching indywidualny, coaching transformacyjny, lifecoaching, coach lifestyle; 
WARSZTATY i COACHING GRUPOWY: team coaching, biznes coaching, coaching pracowników, coaching dla firm, coaching dla managerów, warsztaty coachingowe;
KTO: certyfikowany coach, akredytowany coach, profesjonalny coach, coach kognitywny, coach Gestalt, live coach
JAK: profesjonalny coaching, na czym polega coaching, czym jest coaching, coaching na czym polega; 
ZA ILE: coaching cena, coaching ceny, coaching cena za godzinę, sesja coachingowa cena;