Coaching + Nordic Walking

Co powiesz na połączenie coachingu i ruchu?

Las lub inne spokojne miejsce na łonie natury działają kojąco. Twój organizm na pewno będzie Ci za to wdzięczny.

To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz sobie pomóc, gdy masz obniżony nastrój czy wysoki poziom stresu. 

Sesje w ruchu

life-coaching-online-Anna-Meller2

 

Korzyści z sesji w ruchu:

wszystkie korzyści wymienione w zakładce sesje coachingowe dotyczące tradycyjnych sesji coachingowych,

spokojny i nieinwazyjny trening umysłu i ciała, bo Nordic Walking uruchamia aż 90% układu mięśniowego, czyli aż 600 mięśni,

sposób na uzyskanie bardziej smukłej i wysportowanej sylwetki,

dotlenione i rozruszane ciało, co wpływa na zwiększony przepływ energii życiowej,

większa odporność, dzięki dotlenieniu, usuwaniu napięć i dobroczynnemu działaniu substancji występujących w przyrodzie,

głębszy poziom relaksu i lepsza kreatywność, dzięki redukcji stresu na poziomie umysłu i ciała,

wyższy poziom szczęścia i zwiększenie umiejętności bycia tu i teraz, 

optymalnie wykorzystany czas, dwa w jednym: coaching dla psychiki, Nordic Walking dla ciała. 

Coaching w ruchu, czyli coaching + nordic walking w jednym:

Jako certyfikowany trener Nordic Walking (czyli chodzenia z kijami) oraz coach proponuję Ci autorskie sesje w ruchu, które łączą trening z kijami z sesją coachingową.

Spotykamy się na łonie natury w wybranych i sprawdzonych przeze mnie miejscach. Na życzenie pokazuję Ci technikę chodzenia, możemy również spacerować bez kijów.

Podczas gdy my na sesji skupiamy się na działaniu Twojej psychiki, ciało dotlenia się, rzeźbi i wspiera proces zachodzącej w Tobie zmiany. Więcej o takiej sesji w ruchu możesz przeczytać tutaj. >>

 

Co dają sesje coachingowe w ruchu? 

W stresie zawęża się nasze pole widzenia dosłownie oraz w przenośni i wtedy trudniej przekroczyć swoje ograniczenia mentalne, za to ruch wspaniale rozszerza świadomość, uruchamia odwagę „do ruszenia na przód” i kreatywność. Z sesji w ruchu wracasz z naładowanymi akumulatorami. Wracasz inny niż wyszedłeś. I ta inność jest właśnie motorem do wdrażania ważnych zmian w życiu.

life-coaching-online-Anna-Meller

Organizacja coachingu w ruchu:

Sesje na łonie przyrody (głównie w lesie) w okolicy Lędzin, Katowic, Mysłowic, Tychów i Imielina.

Komfort i intymność rozmów zapewniają sprawdzone przeze mnie trasy, którymi przemierzyłam tysiące kilometrów z kijami Nordic Walking.
Tempo dostosowane do potrzeb Klienta, na ogół rekreacyjne, co sprzyja kreatywnemu myśleniu i pogłębionej rozmowie. W czasie sesji przechodzimy średnio 3-6km. 
Wymagana wygodna odzież i buty, na życzenie zapewniam kije (proszę o wcześniejszą informację, jeśli mają być wzięte).
W razie nieodpowiedniej pogody (duży wiatr, intensywne opady lub niskie temperatury), sesja zostaje zamieniona na sesję online lub stacjonarną, chyba, że Klient odwoła sesję przez upływem min. 24h. 

Sesje trwają 90min

Na jaką przygodę z coachingiem masz ochotę?

.

Karma dla botów, bo boty lubią jeść:

GDZIE: coaching online, coaching Katowice, coaching Tychy, coaching Mysłowice, coaching Sosnowiec, coaching Dąbrowa Górnicza, coaching Śląsk, coaching Oświęcim (15km od Oświęcimia), coaching on-line; terapia online, terapia Katowice, terapia Tychy, terapia Mysłowice, terapia Sosnowiec, terapia Dąbrowa Górnicza, terapia Śląsk; terapia Oświęcim (15km od Oświęcimia), terapia on-line;
ZA ILE: coaching cena, coaching ceny, coaching cena za godzinę, sesja coachingowa cena; 
JAK SOBIE POMÓC: jest mi źle, depresja jak sobie pomóc, jak sobie pomóc w depresji, jak pomóc sobie w depresji, jak pomoc sobie w depresji, jak sobie pomoc w depresji, jak sobie pomóc, depresja jak pomóc sobie i bliskim, nerwica lękowa jak sobie pomóc, jest mi zle, dystymia jak sobie pomóc, jak sobie pomóc przy nerwicy, poczatki depresji jak sobie pomoc, jak sobie pomóc po rozstaniu, jak sobie pomóc w depresji lękowej, jak pomóc sobie z depresją, jak pomóc sobie po rozstaniu, mam depresję jak sobie pomóc, jak sobie pomóc przy depresji, stan depresyjny jak sobie pomóc, zaburzenia lękowe jak sobie pomóc.