Newsletter

 

Wkrótce newsletter z niespodzianką 

✓ Warto się zapisać, jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o nowych materiałach, promocjach czy akcjach.

✓ Mam nadzieję już wkrótce (nie udało się wiosną, teraz wróciłam do tematu) dostaniesz ode mnie niespodziankę dla osób zapisanych na newsletter – narzędzie, które stworzyłam do określenia dominującego progu świadomości. 

Po co Ci wiedza o progach świadomości?

Po to, by odpowiednio wykorzystać ją w praktyce! By żyć pełniej, lżej, szczęśliwiej i zdrowiej. Sprawdzone. ♡

Hawkins-progi-swiadomosci-odwaga
.

Progi świadomości - drabina do szczęścia

 

Fragmenty przykładowych wyników kwestionariusza

a38ba81211179b0ed8f44e3383414a2032773b13

✓ Co to są progi świadomości?

To określenie stanu psychofizycznego ukute przez dr Davida R. Hawkinsa. Ten wielkiej klasy psychiatra współpracujący m.in. z innym naukowcem Paulingiem – noblistą w dziedzinie psychiatrii – przez kilkadziesiąt lat badał kondycję psychiczną człowieka i jej wpływ m.in. na zdrowie. Badając dziesiątki tysięcy ludzi badacze sformułowali mapę poziomów świadomości, dając tym samym praktyczną wiedzę o tym, jak świadomie wspinać się na wyższe progi świadomości ku szczęśliwszemu i zdrowszemu życiu.

✓ Naukowa wiedza cenionego specjalisty

To konkretna wiedza naukowa wielkiego znawcy ludzkiej psychiki, znanego psychiatry, klinicysty i wykładowcy, m.in. na największych uniwersytetach (Harvard, Oxford i inne). Hawkins był członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dyrektorem Instytutu Zaawansowanych Badań Teoretycznych, a w latach 1968-1979 miał największą praktykę kliniczną w USA o tak dużej efektywności, że trafiały do niego tzw. trudne przypadki z całego kraju.

✓ Progi świadomości sprawdzone w praktyce

Teorię progów świadomości sprawdziłam w praktyce do szpiku kości. Przeszłam świadomie drogę do góry z dolnych progów świadomości, takich jak wstyd, poczucie winy i apatia, w które wpadłam doświadczając realnej bezsilności z powodu niezdiagnozowanej przez wiele lat choroby. Stopniowo w procesie pracy nad sobą i zdrowienia, wspinałam się poprzez lęk, strach czy złość, do wyższych poziomów, aż w końcu dotarłam do stanu, w którym poczułam, że jestem gotowa, by swoje doświadczenia przekuć na coś wartościowego dla innych. Tak powstało ufajsobie.pl.

✓ Zapraszam Cię do przygody z poznaniem swojego progu świadomości

To cenna i praktyczna wiedza o sobie. Wypełnienie kwestionariusza ma za zadanie nie tylko pokazać Ci dominujący próg świadomości, ale również na konkretnych przykładać uświadomić Ci, jak za pomocą monologu, który ze sobą toczymy, wpływamy na swoje życie i stan psychofizyczny. Kwestionariusz jest formą mojego „dziękuję” dla osób, które chcą być ze mną w kontakcie i zapisały się na newsletter. Zapraszam Cię również serdeczenie.

 

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

coaching-zdrowia-Klub-zaklinaczy-boreliozy-Anna-Meller

Dla Zaklinaczy Boreliozy

Chcesz nauczyć się, jak sobie pomagać mimo ograniczeń chorobowych? >>

life-coaching-online-Anna-Meller3

Sesje w ruchu

Co powiesz na połączenie coachingu i ruchu, np. spaceru lub Nordic Walking? >>

life-coaching-mentoring-Anna-Meller2

Sesje coachingowe

Potrzebujesz znaleźć sens? Zacząć działać? Coś zmienić? Coś lepiej rozumieć? >>

.