Newsletter - czyli jak być na bieżąco?

Co powiesz na wiedzę o sobie w oparciu o teorię niezwykłego dr psychiatrii, współprcownika pierwszego noblisty w dziedzinie psychiatri i inicjatora największej w USA placówce psychoterapii, słynącej z dużej skuteczności?

.
life-coaching-online-Anna-Meller10

Szanuję Twój czas

I bardzo cenię sobie to, że chcesz go poświęcić na mój newsletter.

Zobowiązuję się w moim newsletterze, do tego, że będę wysyłać Ci:

✓ Wyłącznie wartościowe informacje bez spamu.

✓ Newslettery przeciętnie 2-4 razy w miesiącu.

✓ Oferty specjalne, kody rabatowe i zniżki dedykowane wyłącznie osobom zapisanym na newsletter.

✓ W każdej chwili możesz się wypisać za pomocą jednego kliknięcia.

Jak wyglądają fragmenty przykładowych wyników w teście?

Po co Ci wiedza o progach świadomości?

Po to, by odpowiednio wykorzystać ją w praktyce! By żyć pełniej, lżej, szczęśliwiej i zdrowiej. Sprawdzone. ♡

✓ Co to są progi świadomości?

To określenie stanu psychofizycznego ukute przez dr Davida R. Hawkinsa. Ten wielkiej klasy psychiatra współpracujący m.in. z innym naukowcem Paulingiem – noblistą w dziedzinie psychiatrii – przez kilkadziesiąt lat badał kondycję psychiczną człowieka i jej wpływ m.in. na zdrowie. Badając dziesiątki tysięcy ludzi badacze sformułowali mapę poziomów świadomości, dając tym samym praktyczną wiedzę o tym, jak świadomie wspinać się na wyższe progi świadomości ku szczęśliwszemu i zdrowszemu życiu.

✓ Naukowa wiedza cenionego specjalisty

To konkretna wiedza naukowa wielkiego znawcy ludzkiej psychiki, znanego psychiatry, klinicysty i wykładowcy, m.in. na największych uniwersytetach (Harvard, Oxford i inne). Hawkins był członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, dyrektorem Instytutu Zaawansowanych Badań Teoretycznych, a w latach 1968-1979 miał największą praktykę kliniczną w USA o tak dużej efektywności, że trafiały do niego tzw. trudne przypadki z całego kraju.

✓ Progi świadomości sprawdzone w praktyce

Teorię progów świadomości sprawdziłam w praktyce do szpiku kości. Przeszłam świadomie drogę do góry z dolnych progów świadomości, takich jak wstyd, poczucie winy i apatia, w które wpadłam doświadczając realnej bezsilności z powodu niezdiagnozowanej przez wiele lat choroby. Stopniowo w procesie pracy nad sobą i zdrowienia, wspinałam się poprzez lęk, strach czy złość, do wyższych poziomów, aż w końcu dotarłam do stanu, w którym poczułam, że jestem gotowa, by swoje doświadczenia przekuć na coś wartościowego dla innych. Tak powstało ufajsobie.pl.

✓ Zapraszam Cię do przygody z poznaniem swojego progu świadomości

To cenna i praktyczna wiedza o sobie. Wypełnienie kwestionariusza ma za zadanie nie tylko pokazać Ci dominujący próg świadomości, ale również na konkretnych przykładać uświadomić Ci, jak za pomocą monologu, który ze sobą toczymy, wpływamy na swoje życie i stan psychofizyczny. Kwestionariusz jest formą mojego „dziękuję” dla osób, które chcą być ze mną w kontakcie i zapisały się na newsletter. Zapraszam Cię również serdecznie.

To jak? Masz ochotę zapisać się?

.

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

coaching-zdrowia-Klub-zaklinaczy-boreliozy-Anna-Meller

Dla Zaklinaczy Boreliozy

Chcesz nauczyć się, jak sobie pomagać mimo ograniczeń chorobowych? >>

A może warsztaty?

„Sztuka Zaklinania Boreliozy” 
– czyli jak uruchomić podstawowe procesy zdrowienia?

Masz gotowość by lepiej siebie poznać i odkryć własne mechanizmy zaklinania boreliozy po to, by odzyskać większą kontrolę nad swoim życiem, w którym jest obecna borelioza? 

więcej >>

„Autoprezentacja i przemówienia publiczne” – warsztaty rozwojowe

Potrzebujesz popracować nad swoimi wystąpieniami? Przygotowujesz się do wystąpienia przed dużą publicznością lub przed małym zespołem i chcesz obudzić lepszą wersję siebie, która odważnie mówi własnym głosem?

więcej >>

„Z piekła do raju niczym w Boskiej Komedii” 
– podróż przez progi świadomości

Chcesz zrozumieć, na czym polegają różnice w poszczególnych poziomach świadomości i jak Twój próg, czyli dominujący u Ciebie emocjonalny wzorzec wpływa na Twoje życie?

więcej >>

Karma dla botów, bo boty lubią jeść:

GDZIE: coaching online, coaching Katowice, coaching Tychy, coaching Mysłowice, coaching Sosnowiec, coaching Dąbrowa Górnicza, coaching Śląsk, coaching Oświęcim (15km od Oświęcimia), coaching on-line; terapia online, terapia Katowice, terapia Tychy, terapia Mysłowice, terapia Sosnowiec, terapia Dąbrowa Górnicza, terapia Śląsk; terapia Oświęcim (15km od Oświęcimia), terapia on-line;
LIFE COACHING: coaching, coach life, coach motywacyjny, znany coach, coaching dla kobiet, autocoaching, coach zyciowy, soulcoaching, coaching biznesowy, coaching trener, dobry coaching, trener coachingu, pozytywny coaching, coach personalny, coach kryzysowy, personal coach, coach psycholog, coaching osobisty, coaching indywidualny, coaching transformacyjny, lifecoaching, coach lifestyle;