Ja, czyli Anna Meller

life-coaching-online-Anna-Meller14

 

Narodziny coacha…

Ta strona miała powstać 20 lat temu.
Nie powstała, ponieważ mimo odpowiedniego wykształcenia już wtedy, czułam wagę ogromnej odpowiedzialności w pracy dotykającej czyjejś psychiki. Rozwijałam więc swoje umiejętności zajmując się m.in. komunikacją w biznesie, konsultingiem, trenerstwem i wsparciem rodziców, m.in. dzieci z dyspraksją i zespołem Aspergera.

Dałam sobie czas

Dwie kolejne dekady zainwestowałam w dalszą naukę o działaniu psychiki, poznając różne metody i narzędzia służące do przeprowadzania zmian w działaniu, myśleniu, postrzeganiu i odczuwaniu. Uczyłam się również dużo o samej sobie. W tym czasie życie dało mi kilka ambitnych lekcji, które wzbogacają mój warsztat o doświadczenie i zdrową pokorę. 

20 lat później…

Teraz, 20 lat później, mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem, że mam kompetencje i doświadczenie, dzięki którym czuję się świadomym i skutecznym coachem. Coachem, który wciąż rozwija swoje umiejętności, bo w tym zawodzie nie sposób zatrzymać się w rozwoju. 

Jestem na swoim miejscu

Dzięki temu mogę bezpiecznie i efektywnie wspierać Cię w odkrywaniu Twojego bardziej spełnionego życia. Masz na to ochotę?

Coaching - moje miękkie kompetencje:

Na sesji coachingowej konkretnie i rzeczowo, a zarazem konsekwentnie patrząc z coraz szerszej perspektywy na sytuację i coraz bardziej w głąb siebie, zmierzasz ze mną do obranego przez Ciebie celu.

✓ Potrzebujesz popracować nad ważnymi dla Ciebie tematami indywidualnie lub grupowo?

Jestem certyfikowanym trenerem i coachem w nurcie głębokim. Zdecydowałam się na najdłuższy i najbardziej treściwy akredytowany program edukacji w zakresie prowadzenia zawodowego coachingu SPC, który bazuje na narzędziach wywodzących się ze zbadanych naukowo koncepcji psychologicznych: psychologii humanistycznej, poznawczo-behawioralnej, a także teorii zarządzania.

✓ Masz obawy o to, czy coaching ze mną jest bezpieczny?

Jako coach regularnie uczestniczę w superwizji, czyli „kontroli jakości”, której podlegają coachowie i psychoterapeuci. To oznacza, że w procesie coachingu jesteś bezpieczny i w pełni anonimowy, ponieważ superwizja ma na celu czuwanie nad profesjonalnym przebiegiem całego procesu coachingowego zgodnie z najwyższymi standardami oraz zasadami RODO.

✓ Potrzebujesz szkolenia dla swojej firmy lub masz ochotę wziąć udział w warsztatach rozwojowych?

Prowadzę zarówno szkolenia biznesowe, jaki i warsztaty z miękkich umiejętności. M.in. prowadziłam warsztaty z przemówień publicznych dla biznesu oraz warsztaty w oparciu o porozumienie bez przemocy dla magazynu Zwierciadła w ramach akcji „Progressteron”.

✓ Masz odwagę przyjrzeć się sabotażyście w sobie, który utrudnia Ci osiąganie celów i usłyszeć, co mówi do Ciebie Twoje ciało?

Skończyłam m.in. Psychologię zmiany postaw i zachowań na Uniwersytecie Warszawskim jestem również dyplomowanym Instruktorem Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała w Teatrze Tańca w Poznaniu i Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Szkoła posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii, co wzbogaca mnie w pracy coacha o większą świadomość procesów zachodzących z ciele.

✓ Lubisz rozwijać się i poznawać siebie od różnych stron?

Na sesjach zajmujemy się coachingiem. Ale nieraz warto poznać szerszą perspektywę, by znaleźć lepsze rozwiązanie. Jestem absolwentką stadium psychoterapii Gestalt oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii. Ta interdyscyplinarna wiedza pozwala widzieć proces coachingowy z różnych perspektyw.

✓ Chcesz popracować nad lepszym samopoczuciem w sytuacji, gdy doświadczasz przewlekłego zmęczenia lub choroby?

Bliskie są mi dokonania naukowe dr Hawkinsa, który przez dziesięciolecia zajmował się badaniem poziomów świadomości, czyli różnych stanów emocjonalnych i ich wpływu na odczuwanie szczęścia oraz stan zdrowia. Jego odkrycia naukowe wykorzystuję w swojej pracy i w prowadzonych przeze mnie warsztatach. Sprawdzone, to działa!

 

Ty i ja, czyli o co chodzi w coachingu? 

Chcesz poczuć przedsmak tego, co możemy razem?

Opowiem Ci z przyjemnością, kim są dla mnie moi Klienci.
Kim Ty stajesz się dla mnie, gdy przychodzisz do mnie na sesję.

Więcej >>

 

life-coaching-online-Anna-Meller6

Coaching - moje biznesowe kompetencje:

✓ Zastanawiasz się, jak efektywniej zaistnieć na rynku?

Zadbamy o to, by Twoje marka mówiła mocnym i wiarygodnym głosem. Posiadam wykształcenie w zakresie marketingu oraz dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie i zarządzaniu projektami oraz znanymi w Polsce markami. Ponad dwie dekady pracowałam w szeroko rozumianej komunikacji, czyli w: dziennikarstwie, Public Relations i marketingu. Kilka projektów, którymi zarządzałam, zdobyło ogólnopolskie i międzynarodowe nagrody z prestiżowych konkursach marketingu i PR. Jedna z międzynarodowych akcji PR miała swój finał na maratonie w Londynie z kilkudziesięcioma tysiącami biegaczy.

✓ Planujesz rozwijać własną markę? 

Z radością Cię w tym będę wspierać jako coach i mentor. To szczególnie bliska mi dziedzina komunikacji. Mam na swoim koncie wiele pięknych narodzin nowych marek i metamorfoz istniejących marek. Ufam w swoje kompetencje w wydobywaniu indywidualnego piękna i mocnej tożsamości, którą można obudzić w każdej firmie. M.in. przeprowadziłam rebranding (czyli właśnie metamorfozę marki) największej w Polsce kliniki medycyny estetycznej, o której piszę tutaj. >>

✓ Przed Tobą wystąpienia publiczne lub medialne?

Mam doświadczenie medialne i nieobce są mi prelekcje na konferencjach przed kilkusetosobowymi publicznościami czy wystąpienia w TV. Jako trener prowadziłam warsztaty z przemówień publicznych, których miałam okazję uczyć się na stypendium w Szwecji u znanej w Europie mówczyni szwedzkiej. Możemy obudzić w Tobie medialną bestię! Jak? O tym możesz przeczytać więcej tutaj. >>

✓ Zmagasz się z nieefektywnym zarządzaniem w biznesie?

Możemy razem nad tym popracować. Skończyłam akademię Ernst&Young w zarządzaniu projektami wg teorii ograniczeń, która zrewolucjonizowała zarządzanie setek organizacji, od NASA po BP. Jej twórca – Goldratt stał się moim przewodnikiem i wielkim autorytetem w krainie biznesu. Tłumaczyłam i redagowałam podręcznik z teorii ograniczeń, co pozwoliło mi wniknąć jeszcze bardziej w idee Goldratta. A udowodnione naukowymi metodami założenie Goldratta, że w największych ograniczeniach kryje się największy potencjał do zmiany, inspiruje mnie na co dzień.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie:

 

Moja Droga z zakresu „psyche”

Mam na swoim koncie ponad 1500 godzin nauki z zakresu psychologii, psychoterapii i sztuk pokrewnych oraz ponad 700 godzin własnej praktyki rozwojowej.

Odbyłam szkolenia, warsztaty i uczestniczyłam w zajęciach z różnych technik psychoterapeutycznych, takich jak: 

Terapia Gestalt,

NVC (Komunikacja bez przemocy);

Praca z symboliką ciała i terapią tańcem;

Terapia oddechowa Collina Sissona;

Terapia psychodynamiczna;

Terapia systemowa;

Terapia zorientowana na proces;

Terapia ericsonowskia;

Krótkoterminowa terapia psychodynamiczna.

Coaching to nie psychoterapia! Jednak wiedza i doświadczenie z zakresu psyche pozwala holistycznie spojrzeć na Klienta, co przekłada się na większą skuteczność sesji coachingowych.

 

Moja Droga w biznesie

W czasie studiów, w latach 90-tych byłam dziennikarzem Gazety Wyborczej. Pisuję do teraz do różnych magazynów.

Jako manager zarządzałam komunikacją Public Relations i marketingową kilku znanych marek, m.in. Murapol, sieć outletów Fashion House/obecnie: Designer Outlet Center.

Wygrałam konkurs na stanowisko manager marketingu IKEA.

Jako ekspert w komunikacji przeprowadziłam konsulting ponad 100 firm z różnych sektorów i branż.

Budowałam strategie komunikacji wielu marek. Posiadam wiedzę z zakresu nowoczesnych e-kanałów komunikacji. 

Szczególnie bliskie jest mi budowanie wizerunku osób i firm w branży medycznej i pomocowej (terapeuci, psychoterapeuci itd.). Przeprowadziłam m.in. rebranding największej kliniki medycyny estetycznej w Polsce. 

Przygotowana przeze mnie strategia marketingowa wygrała ogólnopolski przetarg na obsługę reklamową sieci centrów handlowych, w których zapewne bywasz.

Ciekawostka o mnie: przetłumaczyłam i zredagowałam kilka książek dla wydawnictw.

Masz ochotę na wspólną przygodę?

life-coaching-mentoring-Anna-Meller2

Sesje coachingowe

Potrzebujesz znaleźć sens? Zacząć działać? Coś zmienić? Coś lepiej rozumieć? >>

life-coaching-online-Anna-Meller3

Sesje w ruchu

Co powiesz na połączenie coachingu i ruchu, np. spaceru lub Nordic Walking? >>

Karma dla botów, bo googlowe boty lubią jeść:

LIFE COACHING: coaching, coach life, coach motywacyjny, znany coach, coaching dla kobiet, autocoaching, coach zyciowy, soulcoaching, coaching biznesowy, coaching trener, dobry coaching, trener coachingu, pozytywny coaching, coach personalny, coach kryzysowy, personal coach, coach psycholog, coaching osobisty, coaching indywidualny, coaching transformacyjny, lifecoaching, coach lifestyle; 
WARSZTATY i COACHING GRUPOWY: team coaching, biznes coaching, coaching pracowników, coaching dla firm, coaching dla managerów, warsztaty coachingowe;
KTO: certyfikowany coach, akredytowany coach, profesjonalny coach, coach kognitywny, coach Gestalt, live coach
JAK: profesjonalny coaching, na czym polega coaching, czym jest coaching, coaching na czym polega;