Business coaching i mentoring

Czego potrzebujesz dla siebie w swojej pracy i swojej firmie?

Business coaching, by zwiększyć skuteczność i tempo rozwoju Twojego biznesu?

Mentoring z komunikacji marketingowej i PR, by zaprojektować sukces rynkowy teraz i w przyszłości? 

Mentoring z autoprezentacji, przemówień publicznych, a może przygotowanie treści i siebie doi konkretnego wystąpienia?

Career coaching, by dzięki profesjonalnemu wsparciu zyskać motywację i odwagę do rozwoju kompetencji, talentów i decyzji, których boisz się podjąć?

Sesje biznesowe

 

Business coaching i mentoring – korzyści:

większa skuteczność w pracy,

większa efektywność w wykorzystaniu czasu,

większa pewność siebie w sytuacjach zawodowych i nie tylko,

większa umiejętność rozmawiania z pracownikami i współpracownikami, co przekłada się na lepsze relacje i większą efektywność zespołów,

poczucie bezpieczeństwa wynikające z tego, że masz plan, który realizujesz,

zdobycie praktycznej wiedzy na temat zarządzania projektami, konfliktami, marketingiem i wizerunkiem firmy,

poczucie zaufania do siebie, które przekłada się na lepszą sprawczość i sukcesy w działaniu,

większa motywacja i satysfakcja z pracy.

Kiedy Mentoring w biznesie?

✓ Jesteś przedsiębiorcą lub osobą rozwijającą własną markę osobistą i chcesz podnieść kompetencje w tworzeniu silnej marki, która jest przekonująca dla Twoich Klientów?

Na sesjach dostajesz syntezę wiedzy eksperckiej z budowania silnej marki i komunikacji z rynkiem, którą zgromadziłam pracując z różnymi markami przez ponad 20 lat. Jeśli jest taka potrzeba, wspieram Cię merytorycznie w kwestiach marketingu, PR i szeroko rozumianej komunikacji w Twojej firmie. Mój warsztat i moje podejście możesz poznać na tym przykładzie. >>

✓ Pracujesz w biznesie i chcesz podnieść swoje kompetencje z zakresu marketingu, Public Relations lub komunikacji?

Mentoring z budowania marki osobistej bądź marki Twojej firmy to propozycja dla osób, które chcą zainwestować równocześnie w rozwój zawodowy i osobisty.

✓ Prowadzisz firmę i chcesz zainwestować w rozwój pracownika marketingu, co zaprocentuje wyższej jakości marketingiem?

Jeśli Marketingowiec w Twojej firmie potrzebuje wsparcia przy strategicznych działaniach w marketingu lub PR, możemy popracować razem. Dzięki mentoringowi Twój pracownik dostanie ogromny zastrzyk motywacji i wiedzy, co przełoży się na wyższą jakość i skuteczność marketingu.

✓ Potrzebujesz popracować nad autoprezentacją i wystąpieniami publicznymi?

Na mentoringu dedykowanym autoprezentacji i przemówieniom publicznym, pracujemy z jednej strony nad Twoimi wewnętrznymi barierami i zwiększamy Twoją świadomość ciała, oddechu, głosu i wzroku. Następnie skupiamy się na przygotowaniu prezentacji, która zrobi wrażenie na odbiorcach oraz na przygotowaniu Ciebie, żebyś potrafił świadomie zarządzać sobą – czyli głównym narzędziem w czasie wystąpienia. Więcej o pracy nad wystąpieniami i autoprezentacją tutaj. >>

 

Co mówią o mnie Eksperci w biznesie?

Pani Anna posiada dużą wiedzę teoretyczną, popartą doświadczeniem, co potrafiła przełożyć na skuteczne działania z zakresu marketingu. Wszechstronna wiedza, duża kreatywność i umiejętność wychodzenia poza schematy to cechy, które szczególnie zasługują na polecenie we współpracy z Panią Anną. Proponowane rozwiązania, metody diagnozy rynku oraz sposób realizacji projektów, weryfikowany raportami efektywności, spełniły oczekiwania Murapol S.A”.

– Michał Sapota, Vice Prezes Zarządu Murapol S.A.(obecnie Prezes w HRE Investments S.A.)

coaching-trener-Anna-Meller-ufajsobie.pl5

A kiedy Business Coaching?

✓ Chcesz efektywniej prowadzić biznes i lepiej zarządzać projektami?

Od lat moją zawodową pasją jest Teoria Ograniczeń (Theory of Constraints) wielkiego myśliciela naszych czasów – Eliyahu Goldratta.

✓ Potrzebujesz partnera do planowania i implementowania rozwoju Twojej firmy?

Ucząc się metody najpierw w półrocznej Szkole Biznesu Ernst & Young, a potem już praktykując na własną rękę, doceniam jej szczególną użyteczność dla małych i średnich przedsiębiorstw, z których pochodzi duża część moich Klientów. Często wystarczy już kilka godzin sesji na wyznaczenie azymutu na sukces, co przynosi znaczne zmiany na plus w firmie Klienta. 

✓ Szukasz swojej drogi zawodowej?

Business coaching jest również dobrym rozwiązaniem, gdy dopiero szukasz swojej drogi do stania się profesjonalistą w jakimś fachu i stawiasz pierwsze kroki w realizacji zawodowych celów.

✓ Chcesz zainwestować w umiejętności zarządzania i komunikacji swojej kadry menedżerskiej lub specjalistycznej po to, by ich praca była bardziej efektywna? 

Coaching biznesowy, a także biznesowe warsztaty dla grup pracowników dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Coaching lub warsztaty mogą uwzględniać takie obszary, jak komunikacja, motywacja, autoprezentacja z zasadami przygotowywania materiałów na wystąpienia, prezentacje oraz do materiałów marketingowych, a także planowanie projektów oraz kreatywne poszukiwanie rozwiązań oparte na narzędziach z teorii ograniczeń. 

 

Co mówią o mnie Praktycy z marketingu? 

„Agencja YC Sp. z o. o. rozpoczęła w 2011 roku kilkuletnią współpracę z Anną Meller w zakresie tworzenia strategii związanych z komunikacją marketingową i akcjami promocyjnymi. Dzięki tej współpracy agencja z powodzeniem pozyskała i zrealizowała kilka dużych projektów dla Klientów takich jak: APSYS MANAGEMENT, PLEJADA SOSNOWIEC i innych.
Anna Meller stworzyła także kluczowe dla YC założenia dot. prezentacji portfolio firmy. Z przyjemnością Annę Meller mogę polecić jako godnego zaufania partnera biznesowego.”

– Tadeusz Cymer, Vice Prezes YC Sp. z o.o.

life-coaching-mentoring-Anna-Meller-ufajsobie.pl1
Mentoring czy Business Coaching?

 

Mentoring to dzielenie się doświadczeniem 

A moje doświadczenie w marketingu, PR i przemówieniach publicznych w liczbach to:

Kilka…

dwuletni mentoring z zakresu marketingu z zagranicznym konsultantem międzynarodowej firmy konsultingowej;
kilka międzynarodowych i ogólnopolskich nagród i wyróżnień za zrealizowane z partnerami projekty;
międzynarodowa akcja PR z finałem na maratonie w Londynie, która zdobyła tytuł najlepszej akcji PR w 2005r.;
kilka artykułów eksperckich w czasopismach branżowych: Personel i Zarządzanie i Marketing w Praktyce.

Kilkanaście…

lat doświadczenia w marketingu i PR jako manager lub konsultant.

Kilkadziesiąt…

osób wyszkolonych przeze mnie w pracy indywidualnej i na warsztatach z przemówień publicznych;
ponad 20 lat doświadczenia w szeroko rozumianej komunikacji (trenerstwo, dziennikarstwo, marketing, PR, redakcja i tłumaczenie książek) – wcześnie zaczęłam, ale i tak kiedy to zleciało (?!).

Kilkaset…

kampanii reklamowych zaprojektowanych dla dużych firm z Agencjami Reklamowymi i Domami Mediowymi;
artykułów mojego autorstwa, zarówno dziennikarskich, jak i PR w gazetach i magazynach lokalnych i ogólnokrajowych (np. Gazeta Wyborcza za czasów świetności, nieistniejący magazyn Raport, Newsweek);
przygotowanych przeze mnie briefów – czyli instrukcji tworzenia marki lub materiału marketingowego wraz z zarysem strategii komunikacji marki.

Kilka tysięcy…

stron przeanalizowanych badań marketingowych (jeśli się znasz, to badań typu: Exit Poll, Ad Tracking, Mystery Shopping, Google Analitics, SEO);
stron wykonanych przez mnie strategii marketingowych zarówno dla dużych i znanych marek – jak np. IKEA, sieć centrów handlowych Apsys (właściciel m.in. CH Janki, Rondo czy Trzy Stawy), jak małych przedsiębiorstw.

 

Business Coaching – poszerzanie Twojej perspektywy 

Moje kompetencje biznesowe w coachingu to:

Kompetencje w Marketingu i PR

✓ Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie marketingu i PR dużych firm, mam kilkuletnie doświadczenie we współpracy z największymi, najczęściej nagradzanymi Agencjami Reklamowymi, PR, Eventowymi oraz Domami Mediowymi w Polsce; 

✓ Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie marketingu i PR mniejszych firm o skromniejszych budżetach na komunikację, mam kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy ze zdolnymi małymi lokalnymi Agencjami, które wspierały mnie i moich Klientów w projektowaniu reklam, wizerunku i komunikacji w Internecie, a także sama posiadam wiedzę i praktykę w dziedzinie nowoczesnych kanałów komunikacji w Internecie.

Kompetencje strategiczne

✓ Gdy Twój proces wymaga skorzystania z twardych kompetencji z zakresie budowania strategii komunikacji firm, w których przez lata specjalizowałam się, możemy wspólnie popracować nad zdefiniowaniem kierunku rozwoju Twojej firmy. 

Kompetencje w zarządzaniu

✓ Jeśli chcesz partnera w zarządzaniu projektami, możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu projektami, opartej na wykształceniu ekonomicznym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w biznesie oraz kompetencjach potwierdzonych certyfikatem ukończenia szkoły Ernst &Young z zarządzania projektami wg teorii ograniczeń.

Kompetencje z komunikacji i wystąpień

✓ Jeśli potrzebujesz zainwestować w lepszą komunikację w zespole lub autoprezentację w czasie wystąpień Twoich lub Twoich pracowników, możesz liczyć na moje kompetencje zdobyte na półrocznych stypendialnych warsztatach w Szwecji u znanej międzynarodowej mówczyni i doświadczenie w kształceniu ludzi w tym zakresie, ponieważ prowadziłam zarówno warsztaty grupowe, jak i indywidualny mentoring. 

Organizacja sesji business coaching i mentoringu

Sesje stacjonarne odbywają się w prywatnym gabinecie lub on-line.

Sesje trwają 90min

 

A może warsztaty?

„Autoprezentacja i przemówienia publiczne” – warsztaty rozwojowe

Potrzebujesz popracować nad swoimi wystąpieniami? Przygotowujesz się do wystąpienia przed dużą publicznością lub przed małym zespołem i chcesz obudzić lepszą wersję siebie, która odważnie mówi własnym głosem?

więcej >>

life-coaching-online-Anna-Meller8

„Warsztaty w ruchu dla aktywnych”
– Nordic Walking + Rozwój

Masz ochotę na warsztaty z instruktorem Nordic Walking, z dużą dawką endorfin i ruchu na świeżym powietrzu? Chcesz aktywnie spędzić czas, ładując się pozytywną energią? 

więcej >>

Warsztaty: „Szlak Poszukiwacza Możliwości” – na bazie teorii ograniczeń

Chcesz dowiedzieć się, co możesz całkiem prosto zmienić w swoim myśleniu i podejściu do trudnych wydarzeń, żeby lepiej i w bardziej konstruktywny sposób sobie z nimi radzić? Zapraszam na szlak Poszukiwacza Możliwości.

więcej >>

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

.

Karma dla botów, bo boty lubią jeść:

COACHING w BIZNESIE: coaching biznesowy, coaching branding, coaching trener, coaching i mentoring w praktyce, coaching w organizacji, coaching managerski, coaching w biznesie, coaching executive, coach biznesu, coach biznes, coach coaching, team coaching, biznes coaching, coaching pracowników, coaching dla firm, coaching dla managerów, akredytowany coach, coach business, leader coach, firma coach.
MENTORING: mentoring, mentoring w praktyce, doradztwo i coaching, coaching i mentoring, mentoring a coaching,
WARSZTATY i COACHING GRUPOWY: team coaching, biznes coaching, coaching pracowników, coaching dla firm, coaching dla managerów, warsztaty coachingowe;
KTO: certyfikowany trener biznesu i umiejętności miękkich, praktyk teorii ograniczeń, certyfikowany coach, akredytowany coach, profesjonalny coach, coach kognitywny, coach Gestalt, live coach
ZA ILE: coaching cena, coaching ceny, coaching cena za godzinę, sesja coachingowa cena;