Ty i ja?

life-coaching-mentoring-Anna-Meller3

 

Wierzę, że możesz dużo więcej niż Ci się wydaje, jeśli realnie spojrzysz na swój potencjał, własne ograniczenia i odpowiednio z tej wiedzy skorzystasz.

Chcesz, żebym Ci w tym towarzyszyła?

Zapraszam Cię na coaching, warsztaty i do lektury moich wpisów na stronie.

Jestem dla Ciebie:

✓ Jeśli czujesz się poruszony, zagubiony, niepewny lub wręcz odwrotnie, rozwijasz właśnie skrzydła i potrzebujesz naładować się pewnością, że droga, którą wybierasz, jest odpowiednia, by dotrzeć tam, dokąd chcesz.

✓ Jeśli czujesz, że Twoje życie z jakiegoś powodu skręciło nie tam, gdzie chcesz. Jeśli np. straciłeś bliską osobę, rozpadł się Twój związek, czy pojawiły się problemy zawodowe – zapraszam Cię do wspólnej pracy.

✓ Jeśli trudno Ci zawrócić, bo utknąłeś w koleinach swojej rzeczywistości w postaci niesatysfakcjonującej pracy, braku spełnienia w relacjach i w rolach, w których funkcjonujesz w życiu – zapraszam Cię w podróż w głąb Ciebie.

✓ Jeśli zmagasz się z boreliozą lub inną chorobą i potrzebujesz wsparcia psychicznego, jestem dla Ciebie. To, że mnie wybierzesz i zaufasz mi, będzie dla mnie wspaniałym uwieńczeniem mojej trudnej historii z moją chorobą – zapraszam Cię w tym szczególnie bliskim mi temacie.

Jak pracuję na sesjach coachingowych?

Jestem uzbrojona po pachy w uczciwą motywację i porządny warsztat.

Jestem po to, by Cię motywować do działania i do zmiany na lepsze, jeśli tylko tego potrzebujesz. Do odkrywania tych wszystkich przekonań i tropienia myśli, którym Ty sam nieświadomie dajesz istnienie, a które odbierają Ci moc sprawczą w Twoim życiu.

Jestem po to, by Cię wspierać w tym, jak zrzucasz z siebie balast niewiary i ciężary codzienności, by swobodniej wybierać w życiu to, co nadaje Twoim dniom sens i radość.

 Jestem po to, by Cię urealniać jeśli jest taka potrzeba. Nie usłyszysz ode mnie, że możesz wszystko, bo to nieprawda!

Jestem po to, by uświadamiać Ci dzięki wiedzy zdobytej na kanwie moich doświadczeń i edukacji, że również Ty, jak większość z nas może dużo więcej niż nam się wydaje. 

 

Ufaj sobie – to ma sens! 

Wszystko, co razem robimy na sesjach służy przede wszystkim temu, żebyś ufał sobie i sprawczości, która w Tobie drzemie.

Gdy ufasz sobie, życie smakuje lepiej. A Ty chcesz je smakować, prawda?

 

life-coaching-online-Anna-Meller10

Chcesz odkrywać swoje skarby?

Ty jesteś bohaterem naszej sesji. Nie ja. 

✓ Chcę Cię inspirować do podejmowania wyzwań.

✓ Chcę Cię inspirować, by czasem się zatrzymać i nauczyć cieszyć się małymi rzeczami.

✓ Chcę Ci pokazać, że bez względu na trudności, z jakimi się mierzysz, w prostocie codzienności ukryte są skarby, które potrafią nas obdarować radością, jeśli im na to pozwolisz.

✓ Chcę Cię zachęcić do aktywności. Jeśli zdecydujesz się na sesje w ruchu, zadbasz jednocześnie o swój umysł, emocje i ciało na łonie natury, która jest wspaniałym lekarzem dla zagonionych ciał i strapionych umysłów.

Wiesz czego nie chcę? Nie chcę jako Coach imponować Ci swoimi gadżetami ani niczym innym.

✓ Chcę, żebyś mi ufał i żebyś czuł się ze mną bezpiecznie.

✓ Chcę, żebyś przy mnie patrzył w siebie.

✓ Chcę, żebyś zaprosił mnie w czasie naszej sesji do swojego świata.

Na jaką wspólną przygodę masz ochotę?

coaching-zdrowia-Klub-zaklinaczy-boreliozy-Anna-Meller

Dla Zaklinaczy Boreliozy

Chcesz nauczyć się, jak sobie pomagać mimo ograniczeń chorobowych? >>

Karma dla botów, bo boty lubią jeść:

GDZIE: coaching online, coaching Katowice, coaching Tychy, coaching Mysłowice, coaching Sosnowiec, coaching Dąbrowa Górnicza, coaching Śląsk, coaching Oświęcim (15km od Oświęcimia), coaching on-line; terapia online, terapia Katowice, terapia Tychy, terapia Mysłowice, terapia Sosnowiec, terapia Dąbrowa Górnicza, terapia Śląsk; terapia Oświęcim (15km od Oświęcimia), terapia on-line;
LIFE COACHING: coaching, coach life, coach motywacyjny, znany coach, coaching dla kobiet, autocoaching, coach zyciowy, soulcoaching, coaching biznesowy, coaching trener, dobry coaching, trener coachingu, pozytywny coaching, coach personalny, coach kryzysowy, personal coach, coach psycholog, coaching osobisty, coaching indywidualny, coaching transformacyjny, lifecoaching, coach lifestyle;